صفحه اصلی » اخبار موسیقی » خواننده های مطرح پاپ با موزیک ویدئوهای جدید مجوزدار می آیند

خواننده های مطرح پاپ با موزیک ویدئوهای جدید مجوزدار می آیند

هم صدا و هم سیما !
خواننده های مطرح پاپ با موزیک ویدئوهای جدید مجوزدار می آیند

خواننده های مطرح پاپ با موزیک ویدئوهای جدید مجوزدار می آیند

بیر صدا – اگر چه هنوز شبکه مستقل تلویزیونی برای پخش موزیک ویدئوهای خوانندگان داخلی مجاز وجود ندارد و این دسته از خوانندگان، کاملا جهت پخش آثار تصویری خود با ابهام و محدودیت مواجه هستند، ولی به رغم این مشکلات، برخی از این خواننده‌ها موزیک ویدئوهای جدیدی را تهیه و تولید کرده‌اند.

گفتنی است، در بین آلبوم‌های پاپ منتشر شده امسال ابتدا «بهنام صفوی» در آلبوم «آرامش» یک قطعه تصویری مربوط به یکی از آثار آلبومش را گنجاند، در ایام محرم امسال هم «بنیامین بهادری» و «سهراب پاکزاد» دو موزیک ویدئوی مناسبتی را با عناوین «موج محرم» و «قلب محرم» اجرا کردند که در فضای مجازی منتشر شد؛ یادآور می‌شود این دو اثر به کارگردانی مستانه مهاجر و تهیه کنندگی رامین ولایتی تولید و تهیه شده بودند.

در ادامه «میثم معافی» یکی دیگر از خوانندگان پاپ نیز یکی از قطعات آلبوم «من عاشقم» را که به تازگی منتشر شده است را به صورت موزیک ویدئو عرضه کرد.

در این راستا چند تن دیگر از خوانندگان پاپ نیز به صرافت تولید موزیک ویدئوهای جدید افتادند و برخی قطعات تازه خود را به شکلی تصویری ثبت و ضبط کرده‌اند، به طور مثال «مجید اخشابی» چندین قطعه آلبوم «آیینه رو» را به صورت تصویری تهیه کرده است. البته این خواننده این روز‌ها این کلیپ‌ها را به مرور در مجله زیر و بم که با مسئولیت و سردبیری خود وی منتشر می‌شود به صورت قانونی و در قالب لوح فشرده تصویری، ضمیمه نشریه می کند و منتشر می‌سازد و البته گویا ایشان قصد دارد این موزیک ویدئو‌ها را به همراه نسخه صوتی آلبومش روانه بازار موسیقی نماید.

«رضا صادقی» هم دیگر خواننده‌ای است که دو قطعه آلبوم «همین» را به کارگردانی برادران بوشهری در شیراز به صورت کلیپ تولید کرده است در کنار این خواننده آلبوم «خاطرات مبهم» با صدای «رضا یزدانی» دیگر مجموعه‌ای است که گفته می شود حاوی ۴ موزیک ویدئو خواهد بود که کارگردانی ۳ کلیپ این مجموعه توسط مدیر برنامه‌های یزدانی یعنی علی اوجی صورت گرفته است، همچنین یک اثر انیمشین نیز که ساخته شهرزاد داور است در این مجموعه قرار داده شده است.

گویا «امیر تاجیک» برای آلبوم تازه‌اش، «زندگی» نیز موزیک ویدئوهایی را تولید کرده است.

به هر روی رویکرد تازه خوانندگان پاپ کشور در تولید و انتشار موزیک ویدئو در حالی وارد مرحله جدیدی می‌شود که کماکان صدا و سیما از پخش این آثار امتناع می‌ورزد و این گونه آثار همچنان به خوبی دیده نمی‌شوند، اما در مقابل آن، انبوهی از خوانندگان غیرمجاز داخلی به راحتی و بدون هیچ مشکلی، مبتذل‌ترین موزیک ویدئوهای خود را در داخل کشور تولید می‌کنند و جهت پخش به شبکه‌های ماهواره‌ای می‌سپارند.

گفتنی است این گونه آثار هنجار شکن که مدتی است کشف حجاب، برهنگی و رقاصی خانم‌ها، رقص‌های دو نفره مرد و زن، ترویج مصرف مشروبات الکلی نیز در آن‌ها به امری مرسوم بدل شده است، آنتن این شبکه‌ها را به خوبی پر می‌کند و در مقابل، خوانندگان قانونی و رسمی با محدودیت‌های عجیبی دست به گریبانند و شبکه‌ای موسیقایی جهت مقابله با این کلیپ‌های ضد خانواده که ارزش‌ها و عرف معمول و مرسوم در جامعه را مورد هدف قرار داده‌اند، موجود نیست.

به راستی مشخص نیست باید دیگر چه اتفاقی رخ دهد تا لزوم آغاز به کار یک شبکه مجاز موسیقی در دستور کار مدیران سیما قرار بگیرد؟

برای موزیک متن آهنگی ثبت نشده است، متن این آهنگ را شما ارسال کنید... ارسال ترانه آهنگ توسط شما

ارسال متن آهنگ : “ خواننده های مطرح پاپ با موزیک ویدئوهای جدید مجوزدار می آیند "

آهنگ های پیشنهادی

نظرهای کاربران

1 نظر